-24 %
Крушка, LED, фар за мъгла PHILIPS [~H8/H11/H16], 12/24V, 24W, 6000K, 1800lm, 2 бр.
- Наличност: В наличност
- Модел: PHI 11366U3022X2
107.00€ (209.27лв.)
81.50€ (159.40лв.)
Без данък: 81.50€ (159.40лв.)
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | PHILIPS |
| Вид крушка | FOG [~H8/H11/H16] |
| Линия | Ultinon Pro3022 HL |
| Волтаж | 12 V/ 24 V |
| Номинална мощност | 24 W |
| Температура | 6000K |
| Тип фасунга | PGJ19 |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1800lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 2 броя |